Wczytuję dane...
O sklepie

          

Skottsberg

W Skottsberg wierzymy, że patelnia nie jest przedmiotem jednorazowego użytku, ale przyjacielem, z którym przeżyjesz nowe przygody i będziesz cieszyć się życiem. Chcemy, aby Twój Skottsberg pasował na Ciebie jak Twoje ulubione, znoszone tenisówki. Skottsberg to coś osobistego, patelnia do tego, czym powinna być patelnia: do gotowania ulubionych potraw. Niezależnie od tego, czy używasz jej na otwartym ogniu, w piekarniku, czy na kuchence. Niezależnie od tego, czy jesteś ekspertem, czy dopiero zaczynasz przygodę z gotowaniem, dla każdego kucharza znajdzie się Skottsberg.

Patelnia na całe lata

Zakup produktu Skottsberg oznacza wybór produktu zrównoważonego. Nasze patelnie nie posiadają syntetycznej powłoki zapobiegającej przywieraniu.  Ponieważ nasza nieprzywierająca powłoka wykonana jest z naturalnego oleju, Twoja kuchnia pachnie już od samego rozgrzania. Naszym zdaniem zrównoważony rozwój oznacza także, że produkt musi być trwały. I to właśnie robi Skottsberg! Jeśli będziesz dobrze dbać o patelnię, będzie ona starsza od Ciebie. Co więcej: Skottsberg jest jak amerykański weteran. Im częściej go używasz, tym staje się lepszy.

Nasza inspiracja: Johan Carl Skottsberg

Carl Johan Skottsberg był szwedzkim naukowcem o nieposkromionej ciekawości otaczającego go świata. Jego wyprawy w najdalsze zakątki świata mogły być możliwe jedynie dzięki najlepszemu sprzętowi. I tego właśnie chcemy w Skottsberg: zapewnić Ci patelnie tak wytrzymałe, że nie ma znaczenia, czy wybierasz się na biegun południowy, czy na wyprawę we własnej kuchni.

Patelnie Skottsberg nadają się na każdą podróż odkrywczą.

Dane spółki

Firma JB TRADE GROUP jest wyłącznym dystrybutorem produktów marki Skottsberg w Polsce zajmuje się sprzedażą najwyższej jakości produktów ze szczególną dbałością o zadowolenie kupującego.

Marki, które sprzedawane są przez firmę, spełniają najwyższe standardy i spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Kupując w JB TRADE GROUP, klient ma pewność, że zakupił najlepsze produkty.

Dane spółki:

JB Trade Group sp. z o.o.
ul. Księcia Witolda 49/15; 50-202 Wrocław
NIP: 8982287609; REGON: 524240916; KRS: 0001014009

Adres do korespondencji:

JB Trade Group sp. z o.o.
ul. Mełgiewska 9F lok. 3, 20-209 Lublin

Adres do zwrotów:

JB Trade Group sp. z o.o.
ul. Mełgiewska 9F lok. 3, 20-209 Lublin