Wczytuję dane...

Skottsberg Zestaw 3 Desek do krojenia

średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
Skottsberg Zestaw 3 Desek do krojenia
539,99 PLN

Skottsberg - Zestaw 3 Desek do krojenia

Zestaw składa się z:

Deska do krojenia 35 cm

Deska do krojenia 40 cm

Deska do krojenia 50 cm

Deski do krojenia zostały wyprodukowane z twardego i wytrzymałego drewna klonowego i posiadają frezowane uchwyty dla ułatwienia przenoszenia.

Obie strony deski nadają się do krojenia. Jedna strona posiada rowek z wbudowanym zbiornikiem, który służy do zbierania soków mięsnych, rybnych i warzywnych, zapobiegając rozlewaniu się płynów na powierzchnię roboczą. Druga strona deski jest gładka i przeznaczona do krojenia suchych składników, jak chleb czy warzywa.

Deska do krojenia została dodatkowo zabezpieczona naszym olejem Tung, który wypełnia wszystkie pory drewna. Dzięki temu zapobiega się wnikaniu bakterii, brudu i wilgoci w drewno, co sprawia, że deska pozostaje higieniczna i łatwa w utrzymaniu.

Warto zaznaczyć, że ta deska do krojenia nie jest przeznaczona do mycia w zmywarkach mechanicznych.

Oprócz regularnego czyszczenia, drewniane deski do krojenia wymagają właściwej impregnacji. Zaleca się impregnację deski olejem roślinnym przynajmniej co 2-3 miesiące. Przed nałożeniem oleju można delikatnie przetrzeć powierzchnię deski papierem. Następnie należy równomiernie rozprowadzić olej na desce, pozostawić na chwilę, aby drewno wchłonęło olej, a nadmiar usunąć za pomocą suchej ściereczki.

Wymiary desek to 35x25x3,5 cm / 40x30x3,5 cm / 50x30x3,5 cm.

Dane techniczne

  • Gwarancja::

    24 miesięcy

Deski

  • Materiał wykonania: 

    Drewno Klonowe

  • Przeznaczenie: 

    Do krojenia

Polecamy