Wczytuję dane...

Skottsberg Deska do krojenia 40 cm

średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
1 szt.
Skottsberg Deska do krojenia 40 cm
179,99 PLN

Skottsberg - Deska do krojenia 40 cm

Deski do krojenia zostały wyprodukowane z twardego i wytrzymałego drewna klonowego i posiadają frezowane uchwyty dla ułatwienia przenoszenia.

Obie strony deski nadają się do krojenia. Jedna strona posiada rowek z wbudowanym zbiornikiem, który służy do zbierania soków mięsnych, rybnych i warzywnych, zapobiegając rozlewaniu się płynów na powierzchnię roboczą. Druga strona deski jest gładka i przeznaczona do krojenia suchych składników, jak chleb czy warzywa.

Deska do krojenia została dodatkowo zabezpieczona naszym olejem Tung, który wypełnia wszystkie pory drewna. Dzięki temu zapobiega się wnikaniu bakterii, brudu i wilgoci w drewno, co sprawia, że deska pozostaje higieniczna i łatwa w utrzymaniu.

Warto zaznaczyć, że ta deska do krojenia nie jest przeznaczona do mycia w zmywarkach mechanicznych.

Oprócz regularnego czyszczenia, drewniane deski do krojenia wymagają właściwej impregnacji. Zaleca się impregnację deski olejem roślinnym przynajmniej co 2-3 miesiące. Przed nałożeniem oleju można delikatnie przetrzeć powierzchnię deski papierem. Następnie należy równomiernie rozprowadzić olej na desce, pozostawić na chwilę, aby drewno wchłonęło olej, a nadmiar usunąć za pomocą suchej ściereczki.

Jej wymiary to 40x30x3,5 cm.

Dane techniczne

 • Gwarancja::

  24 miesięcy

 • Realizacja zamówienia::

  2

Deski

 • Długość w cm: 

  40

 • Materiał wykonania: 

  Drewno Klonowe

 • Przeznaczenie: 

  Do krojenia

 • Szerokość w cm: 

  30

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...